Hasselt Stix leeft! Bij de dagelijkse werking, het beheer en de organisatie van een hockeyclub komt heel wat kijken, daarom is een helpende hand steeds welkom. Ben je op zoek naar een leuke ervaring en wil je nieuwe mensen leren kennen, neem dan contact op met ons secretariaat!

BESTUUR      
Raf Mommen Voorzitter voorzitter@hasseltstix.be +32 478 20 55 24
Lore Dewulf Secretaris secretariaat@hasseltstix.be +32 478 69 62 67
Patrick Sturing Penningmeester penningmeester@hasseltstix.be +32 494 10 53 04
Axel Haumont Sponsoring sponsoring@hasseltstix.be +32 497 59 36 25
Salina Vuerstaek Events events@hasseltstix.be +32 471 64 07 16
       
ADMINISTRATIE      
Ann Houbrechts Rugnummers + reservatie terreinen administratie@hasseltstix.be  
  Infrastructuur infrastructuur@hasseltstix.be  
Tom Swerts Juridische zaken legal@hasseltstix.be  
  Sportieve zaken sportief@hasseltstix.be  
Wannes Theys Social Media socialmedia@hasseltstix.be  +32 468 15 18 03
Ingrid Proesmans Clubhuis & bar clubhuis@hasseltstix.be  
Kim Van Vlerken Kampen sportkampen@hasseltstix.be  
Jose Luis Martin Cenjor Verantwoordelijke vrijwilligers vrijwilligers@hasseltstix.be  
Jose Luis Martin Cenjor Vertrouwenspersoon vertrouwenspersoon@hasseltstix.be  
Tijl Vermant Webmaster webmaster@hasseltstix.be +32 492 58 61 71
       
ARBITRAGE      
Xavier Croquey Verantwoordelijke arbitrage arbitrage@hasseltstix.be  +32 475 50 22 96
Wannes Theys Club Umpire Coach wannes@hasseltstix.be +32 468 15 18 03
Quinten Vertessen Club Umpire Coach quinten@hasseltstix.be +32 474 07 11 41
       
SPORTIEVE STAF      
Onderbouw Ine Van Asten onderbouw@hasseltstix.be  
Onderbouw Meisjes (lijnverantwoordelijke) Quinten Vertessen    
Onderbouw Jongens (lijnverantwoordelijke) Quinten Vertessen    
Bovenbouw JC Schobbens bovenbouw@hasseltstix.be  
Bovenbouw Meisjes (lijnverantwoordelijke) Charlotte Schobbens    
Bovenbouw Jongens (lijnverantwoordelijke) Tarik Remans tarik.remans@gmail.com +32 468 22 88 20
Dames Ingrid Proesmans, JC Schobbens, Xavier Croquey    
Heren Rodrigo Arata, JC Schobbens,  Xavier Croquey    
Trimhockey Tijl Vermant trim@hasseltstix.be  +32 492 58 61 71
Hoofdtrainer Quinten Vertessen hoofdtrainer@hasseltstix.be +32 474 07 11 41
Fysieke Trainer Lieven Vandewal    
Zaalhockey Ann Houbrechts & Lore Dewulf zaalhockey@hasseltstix.be  
Materiaal Steven Pirotte materiaal@hasseltstix.be  
Keepers  Claudia Willems keepers@hasseltstix.be  
Hockey 2 school vacature (Lore Dewulf + Quinten Vertessen)    
G-Hockey vacature