Hasselt Stix leeft! Bij de dagelijkse werking, het beheer en de organisatie van een hockeyclub komt heel wat kijken, daarom is een helpende hand steeds welkom. Ben je op zoek naar een leuke ervaring en wil je nieuwe mensen leren kennen, neem dan contact op met ons secretariaat!

BESTUUR      
Raf Mommen Voorzitter voorzitter@hasseltstix.be +32 478 20 55 24
Lore Dewulf Secretaris secretaris@hasseltstix.be +32 478 69 62 67
Patrick Sturing Penningmeester penningmeester@hasseltstix.be +32 494 10 53 04
Vincent Hommes Sponsoring sponsoring@hasseltstix.be +31 6 12 01 16 29
Salina Vuerstaek Events events@hasseltstix.be +32 471 64 07 16
Ine  Van Asten Communicatie ine@hasseltstix.be +32 478 54 67 74
       
ADMINISTRATIE      
Ann Houbrechts Rugnummers + reservatie terreinen administratie@hasseltstix.be +32 477 31 70 83
Thomas Vundelinckx

Infrastructuur

Ideeën voor nieuwe infra

infrastructuur@hasseltstix.be

ikhebeenidee@hasseltstix.be

+32 498 66 76 25
Tom Swerts Juridisch legal@hasseltstix.be  
Ine  Van Asten Sportief sportief@hasseltstix.be +32 478 54 67 74
Wannes Theys Social Media socialmedia@hasseltstix.be  +32 468 15 18 03
Claudia Willems Clubhuis & bar clubhuis@hasseltstix.be +32 474 80 58 73
Kim Van Vlerken Kampen sportkampen@hasseltstix.be +32 477 71 05 95
  Verantwoordelijke vrijwilligers vrijwilligers@hasseltstix.be  
Lore Dewulf Vertrouwenspersoon en API vertrouwenspersoon@hasseltstix.be  
Tijl Vermant Webmaster webmaster@hasseltstix.be +32 492 58 61 71
       
ARBITRAGE      
Xavier Croquey Verantwoordelijke arbitrage arbitrage@hasseltstix.be  +32 475 50 22 96
Wannes Theys Club Umpire Coach wannes@hasseltstix.be +32 468 15 18 03
Quinten Vertessen Club Umpire Coach quinten@hasseltstix.be +32 474 07 11 41
       
SPORTIEVE STAF      
Sportief Secretaris Ine Van Asten sportief@hasseltstix.be +32 478 54 67 74
Onderbouw

Quinten Vertessen & 

Tarik Remans

onderbouw@hasseltstix.be

+32 474 07 11 41

+32 468 22 88 20

Bovenbouw

German Albornoz &

Emanuele Iossa

bovenbouw@hasseltstix.be

+39 333 885 6188

+39 333 526 0725

Dames & Heren Xavier Croquey

xavier@hasseltstix.be

+32 475 50 22 96
Trimhockey Adinda Cha trim@hasseltstix.be  +32 485 74 70 75
Hoofdtrainer Emanuele Iossa hoofdtrainer@hasseltstix.be +39 333 526 0725
Zaalhockey Ann Houbrechts zaalhockey@hasseltstix.be +32 477 31 70 83
Materiaal Steven Pirotte materiaal@hasseltstix.be +32 476 71 26 38
Keepers  Claudia Willems keepers@hasseltstix.be +32 476 88 86 66
Hockey 2 school vacature (Lore Dewulf + Quinten Vertessen) quinten@hasseltstix.be +32 474 07 11 41
G-Hockey vacature     
Fithockey Lore Dewulf lore@hasseltstix.be  +32 478 69 62 67