• Trainingsuren vanaf 18 mei tot 26 juni.
  • We trainen door op 21 en 22 mei en op 1 juni.
  • Donderdag 28 mei wordt er niet getraind wegens onderhoud van de velden.
  • Spelers die op veld 1A trainen betreden het veld langs de voorkant, spelers die op veld 1B trainen betreden het veld langs de achterkant.

 

 

groep ma veld 1A ma veld 1B di veld 1A di veld 1B wo veld 1A wo veld 1B
wo veld 2 do veld 1A do veld 1B vr veld 1A vr veld 1B
Techniektraining 1         14u-15u30            
Techniektraining 2         12u-13u30            
Techniektraining 3         12u-13u30            
Techniektraining 4         16u-17u30            
Trainingsgroep U6             14u-15u30        
U7 B1             16u-17u30        
U7 B2             14u-15u30        
U7 B3             14u-15u30        
U7 G1             14u-15u30        
U8 B1 16u-17u30                    
U8 G1             16u-17u30        
U8 G2             16u-17u30        
U9 B1         16u-17u30             
U10 B1 16u-17u30                    
U10 G1   16u-17u30                  
U10 G2               16u-17u30      
Trainingsgroep U11G       18u-19u30              
U11 B1                   16u-17u30  
U11 G1                   16u-17u30  
U11 G2                     18u-19u30
U12 B1                     18u-19u30
Trainingsgroep U12G       18u-19u30              
U12 G1     16u-17u30                
U12 G2                 16u-17u30    
U14 B1         18u-19u30            
U14 B2               18u-19u30      
U14 G1                   18u-19u30   
U14 G2           18u-19u30          
U14 G3    18u-19u30                  
U16 B1 18u-19u30                     
U16 G1 20u-21u30                     
U16 G2                 18u-19u30     
U16 G3                 20u-21u30     
U16 G4     18u-19u30                 
U19 B1                     20u-21u30
U19 G1     20u-21u30                 
U19 G2               20u-21u30       
Dames                    20u-21u30  
Heren         20u-21u30             
Trim       20u-21u30              
Team Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
U7G1 17u45-19        
U8G1 17u45-19        
U9G1   17u45-19      
U11G1       17u45-19  
U11G2       17u45-19  
U12G1     17u45-19    
U12G2         17u45-19
U12G3         17u45-19
U14G1     20u15-21u30    
U14G2         19-20u15
U14G3         19-20u15
U16G1     20u15-21u30    
U16G2     19-20u15    
U16G3   20u15-21u30      
U19G1 19-20u15        
U19G2   19-20u15      
U19G3   19-20u15      
Dames1         20u15-21u30
           
U7B1 17u45-19        
U7B2 17u45-19        
U8B1     17u45-19    
U9B1   17u45-19      
U11B1       19-20u15  
U11B2       19-20u15  
U14B1     19-20u15    
U14B2       20u15-21u30  
U16B1       20u15-21u30  
U19B1 19-20u15        
U19B2   20u15-21u30      
Heren1         20u15-21u30
Trimhockey   20u15-21u30      
           
Conditietraining U19, Dames en Heren 20u15-21u30        
Hasselt Stix in de Pers!
Gefeliciteerd
22/09
Fran Indestege
23/09
Norman De Cleer
24/09
Hanne Polus
25/09
Bob D'haeseleer
26/09
Josefien Vandeput
26/09
Roos Van Gorp
Foto's
Buienradar

Lid worden van onze club?

Kom vrijblijvend langs voor een kennismaking of schrijf je in via deze pagina.

Kalender
  September 2020  
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Hasselt Stix    |    Locatie: Sportpark Kiewit - Tulpinstraat 42 - Hasselt    |   Contact