Hasselt Stix leeft! Bij de dagelijkse werking, het beheer en de organisatie van een hockeyclub komt heel wat kijken, daarom is een helpende hand steeds welkom. Ben je op zoek naar een leuke ervaring en wil je nieuwe mensen leren kennen, neem dan contact op met ons secretariaat!

BESTUUR      
Raf Mommen Voorzitter voorzitter@hasseltstix.be +32 478 20 55 24
Lore Dewulf Secretaris secretaris@hasseltstix.be +32 478 69 62 67
Patrick Sturing Penningmeester penningmeester@hasseltstix.be +32 494 10 53 04
Vincent Hommes Sponsoring sponsoring@hasseltstix.be +31 6 12 01 16 29
Salina Vuerstaek Events events@hasseltstix.be +32 471 64 07 16
Ine  Van Asten Communicatie ine@hasseltstix.be +32 478 54 67 74
       
ADMINISTRATIE      
Ann Houbrechts Rugnummers + reservatie terreinen administratie@hasseltstix.be +32 477 31 70 83
Thomas Vundelinckx

Infrastructuur

Ideeën voor nieuwe infra

infrastructuur@hasseltstix.be

ikhebeenidee@hasseltstix.be

+32 498 66 76 25
Tom Swerts Juridisch legal@hasseltstix.be  
Ine  Van Asten Sportief sportief@hasseltstix.be +32 478 54 67 74
Wannes Theys Social Media socialmedia@hasseltstix.be  +32 468 15 18 03
Ingrid Proesmans Clubhuis & bar clubhuis@hasseltstix.be +32 474 80 58 73
Kim Van Vlerken Kampen sportkampen@hasseltstix.be +32 477 71 05 95
Jose Luis Martin Cenjor Verantwoordelijke vrijwilligers vrijwilligers@hasseltstix.be  
Jose Luis Martin Cenjor Vertrouwenspersoon vertrouwenspersoon@hasseltstix.be  
Tijl Vermant Webmaster webmaster@hasseltstix.be +32 492 58 61 71
       
ARBITRAGE      
Xavier Croquey Verantwoordelijke arbitrage arbitrage@hasseltstix.be  +32 475 50 22 96
Wannes Theys Club Umpire Coach wannes@hasseltstix.be +32 468 15 18 03
Quinten Vertessen Club Umpire Coach quinten@hasseltstix.be +32 474 07 11 41
       
SPORTIEVE STAF      
Onderbouw Ine Van Asten onderbouw@hasseltstix.be +32 478 54 67 74
Onderbouw Meisjes (lijnverantwoordelijke) Quinten Vertessen quinten@hasseltstix.be  +32 474 07 11 41
Onderbouw Jongens (lijnverantwoordelijke) Quinten Vertessen quinten@hasseltstix.be  +32 474 07 11 41
Bovenbouw JC Schobbens bovenbouw@hasseltstix.be +32 479 29 48 55
Bovenbouw Meisjes (lijnverantwoordelijke) Charlotte Schobbens charlotte@hasseltstix.be +32 494 67 22 64
Bovenbouw Jongens (lijnverantwoordelijke) Tarik Remans tarik@hasseltstix.be  +32 468 22 88 20
Dames Xavier Croquey, Ingrid Proesmans, Miet Putzeys

xavier@hasseltstix.be
ingrid@hasseltstix.be

 
Heren Xavier Croquey, Wannes Theys xavier@hasseltstix.be
wannes@hasseltstix.be
 
Trimhockey vacature trim@hasseltstix.be   
Hoofdtrainer Quinten Vertessen hoofdtrainer@hasseltstix.be +32 474 07 11 41
       
Zaalhockey Ann Houbrechts zaalhockey@hasseltstix.be +32 477 31 70 83
Materiaal Steven Pirotte materiaal@hasseltstix.be +32 476 71 26 38
Keepers  Claudia Willems keepers@hasseltstix.be +32 476 88 86 66
Hockey 2 school vacature (Lore Dewulf + Quinten Vertessen) quinten@hasseltstix.be +32 474 07 11 41
G-Hockey vacature     
Fithockey Lore Dewulf lore@hasseltstix.be  +32 478 69 62 67