Hasselt Stix leeft! Bij de dagelijkse werking, het beheer en de organisatie van een hockeyclub komt heel wat kijken, daarom is een helpende hand steeds welkom. Ben je op zoek naar een leuke ervaring en wil je nieuwe mensen leren kennen, neem dan contact op met ons secretariaat! 

BESTUUR      
Raf Mommen Voorzitter voorzitter@hasseltstix.be +32 478 20 55 24
Lore Dewulf Secretaris +vacature reservatie terreinen
secretariaat@hasseltstix.be +32 478 69 62 67
Steven Hendrickx Penningmeester penningmeester@hasseltstix.be +32 473 61 32 72
Jan Bastianen Sportieve zaken sportief@hasseltstix.be +32 474 80 40 81
Axel Haumont Sponsoring sponsoring@hasseltstix.be +32 497 59 36 25
Salina Vuerstaek Events events@hasseltstix.be +32 471 64 07 16
Ruben Hermans Infrastructuur infrastructuur@hasseltstix.be +32 497 41 30 65
Tom Swerts Legal legal@hasseltstix.be +32 486 75 04 78
Philippe L'heureux Communicatie + AanspreekPunt Integriteit (API) communicatie@hasseltstix.be +32 485 74 99 91
       
ADMINISTRATIE      
Wannes Theys Social Media socialmedia@hasseltstix.be  +32 468 15 18 03
Ingrid Proesmans Clubhuis & bar hommelke69@hotmail.com  
Kim Van Vlerken + Jan Bastianen Kampen sportkampen@hasseltstix.be  
vacature Verantwoordelijke vrijwilligers    
vacature Vertrouwenspersoon vertrouwenspersoon@hasseltstix.be  
Tijl Vermant Webmaster webmaster@hasseltstix.be +32 492 58 61 71
       
ARBITRAGE      
Xavier Croquey Verantwoordelijke arbitrage arbitrage@hasseltstix.be  +32 475 50 22 96
Wannes Theys Club Umpire Coach    
Quinten Vertessen Club Umpire Coach    
       
TECHNISCHE STAF      
Hoofdtrainer Jan Bastianen    
Onderbouw Michel van Grootel   +32 471 82 27 91
Onderbouw Meisjes Quinten Vertessen (lijnverantwoordelijke)  
Onderbouw Jongens Dario Marechal (lijnverantwoordelijke)  
Bovenbouw JC Schobbens    
Bovenbouw Meisjes Charlotte Schobbens (lijnverantwoordelijke)  
Bovenbouw Jongens Tarik Remans (lijnverantwoordelijke)  
Dames en Heren Michel van Grootel +  Jan Bastianen    
Talentenpool U9-U12
Jan Bastianen
   
Nationale teams bovenbouw Jan Bastianen    
Trimhockey Tijl Vermant trim@hasseltstix.be  +32 492 58 61 71
Fysieke Trainer Lieven Vandewal    
Zaalhockey vacature Lore Dewulf    
Materiaal Steven Pirotte    
Keepers  Claudia Willems    
Hockey 2 school vacature Lore Dewulf + Quinten Vertessen    
G-Hockey vacature