Hasselt Stix leeft! Bij de dagelijkse werking, het beheer en de organisatie van een hockeyclub komt heel wat kijken, daarom is een helpende hand steeds welkom. Ben je op zoek naar een leuke ervaring en wil je nieuwe mensen leren kennen, neem dan contact op met ons secretariaat! 

BESTUUR      
Raf Mommen Voorzitter voorzitter@hasseltstix.be +32 478 205 524
Lore Dewulf Secretaris +vacature reservatie terreinen
secretariaat@hasseltstix.be +32 478 696 267
Steven Hendrickx Penningmeester penningmeester@hasseltstix.be +32 473 613 272
Jan Bastianen Sportieve zaken sportief@hasseltstix.be +32 474 804 081
Axel Haumont Sponsoring sponsoring@hasseltstix.be +32 497 593 625
Salina Vuerstaek Events events@hasseltstix.be +32 471 640 716
Ruben Hermans Infrastructuur infrastructuur@hasseltstix.be +32 497 41 30 65
Tom Swerts Legal legal@hasseltstix.be +32 486 75 04 78
Philippe L'heureux Communicatie + AanspreekPunt Integriteit (API) communicatie@hasseltstix.be +32 485 74 99 91
       
ADMINISTRATIE      
vacature reservaties    
Ingrid Proesmans verantwoordelijke clubhuis & bar hommelke69@hotmail.com  
Kim Van Vlerken + Jan Bastianen Verantwoordelijke kampen sportkampen@hasseltstix.be  
vacature Verantwoordelijke vrijwilligers    
vacature Vertrouwenspersoon vertrouwenspersoon@hasseltstix.be  
       
ARBITRAGE      
Xavier Croquey Verantwoordelijke arbitrage arbitrage@hasseltstix.be  +32 475 502 296
Wannes Theys Club Umpire Coach    
Quinten Vertessen Club Umpire Coach    
       
TECHNISCHE STAF      
Hoofdtrainer Jan Bastianen    
Onderbouw Michel van Grootel    
Onderbouw Meisjes Quinten Vertessen (lijnverantwoordelijke)  
Onderbouw Jongens Dario Marechal (lijnverantwoordelijke)  
Bovenbouw JC Schobbens    
Bovenbouw Meisjes Charlotte Schobbens (lijnverantwoordelijke)  
Bovenbouw Jongens Tarik Remans (lijnverantwoordelijke)  
Dames en Heren Michel van Grootel +  Jan Bastianen    
Talentenpool U9-U12
Jan Bastianen
   
Nationale teams bovenbouw Jan Bastianen    
Trimhockey Tijl Vermant    
Fysieke Trainer Lieven Vandewal    
Zaalhockey vacature Lore Dewulf    
Materiaal Steven Pirotte    
Keepers  Claudia Willems    
Hockey 2 school vacature Lore Dewulf + Quinten Vertessen    
G-Hockey vacature