Hasselt Stix leeft! Bij de dagelijkse werking, het beheer en de organisatie van een hockeyclub komt heel wat kijken, daarom is een helpende hand steeds welkom. Ben je op zoek naar een leuke ervaring en wil je nieuwe mensen leren kennen, neem dan contact op met ons secretariaat! 

BESTUUR      
Raf Mommen Voorzitter voorzitter@hasseltstix.be +32 478 205 524
Lore Dewulf Secretaris + indoor hockey secretariaat@hasseltstix.be +32 478 696 267
Steven Hendrickx Penningmeester penningmeester@hasseltstix.be +32 473 613 272
Jan Bastianen Sportieve zaken sportief@hasseltstix.be +32 474 804 081
Axel Haumont Sponsoring sponsoring@hasseltstix.be +32 497 593 625
Salina Vuerstaek Events events@hasseltstix.be +32 471 640 716
Ruben Hermans Infrastructuur infrastructuur@hasseltstix.be +32 497 41 30 65
Tom Swerts Legal legal@hasseltstix.be +32 486 75 04 78
Philippe L'heureux Communicatie communicatie@hasseltstix.be +32 485 74 99 91
       
ADMINISTRATIE      
Katrien Meuleman Ledenadministratie / reservaties contact@hasseltstix.be  
Ingrid Proesmans verantwoordelijke clubhuis & bar HOMMELKE69@HOTMAIL.COM  
Kim Van Vlerken Verantwoordelijke kampen sportkampen@hasseltstix.be  
vacature Verantwoordelijke vrijwilligers    
vacature Vertrouwenspersoon vertrouwenspersoon@hasseltstix.be  
       
ARBITRAGE      
Xavier Croquey Verantwoordelijke arbitrage arbitrage@hasseltstix.be  +32 475 502 296
Wannes Theys Club Umpire Coach    
Quinten Vertessen Club Umpire Coach    
       
TECHNISCHE STAF      
Michel Van Grootel  Onderbouw (U7-U12) michelvangrootel@gmail.com  +32 492 150 359
Jean-Christophe Schobbens Bovenbouw (U14 – dames/heren) schobbie@yahoo.com  +32 479 294 855
Claudia Willems Verantwoordelijke keepers claudiawillems1610@gmail.com  
vacature Terreinverantwoordelijke